Kolejka 9 czwartek, 07 marzec 2024 godz. 19:45

O godzinie 19 rozpoczęło się spotkanie w ramach 3 ligi biznes, gdzie do rywalizacji stanęły drużyny Upgrade Vs Jogadores. Mecz rozpoczął się od błyskawicznego trafienia Gospodarzy, którzy już w 5 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Eduarda Radkevicha, który pewnym uderzeniem uśmiercił piłkę w siatce. Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać, bowiem minutę później na stan 1:1 piłkę w bramce zaaplikował Łukasz Jaroń i od tego momentu mecz zrobił się niezwykle zacięty. Obie ekipy naprzemiennie doprowadzały do ciekawych akcji ofensywnych, a co za tym idzie skutecznie odnajdywały drogę do bramki. Pierw dwukrotnie znów zaskoczyli Gospodarze doprowadzając do 12 minuty meczu do wyniku 3:1, jednak rywale nie zamierzali stać w cieniu. Stracone gole podziałały na Jogadores bardzo motywująco, co przyczyniło się do zwiększa obrotów, a to z kolei otworzyło im drogę do ponownego remisu na kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy. Po zmienię stron nie wiele się zmieniło. Naszym oczom cały czas ukazywała się niezwykle zacięta rywalizacja, a drużyny naprzemiennie zdobywały bramki. Dopiero pod koniec spotkania to Goście ukazali swoją wyższość notując finalnie na swoim koncie decydujące dwa trafienia, gdzie piłkę do siatki skierował Jaroń. Ostatecznie mecz bo bardzo emocjonujących wydarzeniach zakończył się wynikiem 4:6 i Goście mogli cieszyć się ze zdobytych trzech punktów.