Kolejka 9 poniedziałek, 04 marzec 2024 godz. 19:45

Godzina 19:45 na boisku pojawiły się ekipy Trójkąta Bródnowskiego i GGiP Adwokaci. Goście musieli wygrać ten mecz aby przybliżyć się do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Pierwsza połowa spotkania była bardzo zacięta, gdyż obaj bramkarze spisywali się bardzo dobrze i żaden nie musiał wyciągać piłki z siatki. W 25 minucie obejrzeliśmy pierwsze trafienie w tym spotkaniu, a strzelcem tej bramki był Jakub Staszewski, który wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Gospodarze nie chcieli oddać łatwo skóry i mieli swoje sytuacje, ale niestety nie udało im się zamienić tego na bramkę, zaś w 39 minucie na 0:2 bramkę zdobywa Daniel Burak, który z kolei daje swojej ekipie cenne 3 pkt w walce o mistrzostwo.