Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 19:45

O 19:45 w środę zmierzyły się ze sobą ekipy na 3 szczeblu rozgrywkowym Upgrade i El Barrio FC. Zespół gospodarzy reprezentował czarny kolor, zaś gości biały z czerwonymi elementami. Od pierwszego gwizdka drużyna Igora Patkowskiego miała panowanie nad meczem i duże posiadanie piłki, nie dopuszczając w ten sposób ekipy rywali do sytuacji bramkowych. Zmarnowali dogodne sytuacje do wyjścia na prowadzenie. Dopiero w 11  minucie oglądamy pierwszą bramkę gdy Stanisław Tymiński podaje do Konrada Mamińskiego, a on z ostrego kąta strzela na dalszy słupek. Kilka minut później ponownie Konrad strzela tym razem z bliska wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy rywali. Chwile przed końcem pierwszej połowy ekipa gości zdobywa bramkę na 2:1. W pierwszej części spotkania to drużyna czarnych barw wyglądała na zdecydowanie lepszą i poukładaną drużynę ale niestety wynikiem tego nie udowodnili. Po wyjściu na drugą połowę zawodnicy białych koszulek wykorzystują kontratak i strzelają na remis. W dalszym ciągu drugiej części tego meczu mecz stał na dość wyrównanym poziomie. Upgrade strzela na 3:2 ale ostatnie 10 minut należały zdecydowanie do ekipy gości. Bramkarz Marcin Górecki powstrzymał El Barrio aby nie pokonali Upgrade. W ostatniej minucie meczu wyrównują. Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 3:3.