Kolejka 10 poniedziałek, 11 marzec 2024 godz. 21:15

W poniedziałkowy wieczór na szczeblu trzecim rozgrywek biznesowych oglądaliśmy pojedynek pomiędzy drużynami Jogadores oraz Team Ivulin Exile. Spotkanie już od początku zapowiadało się niezwykle wyrównanie, a bramki padały jak na zawołanie. Pierwsza połowa skończyła się wysokim remisem 3:3, w drugą część gry zapowiadała jeszcze więcej emocji. Tak też się stało i już minucie od gwizdka goście wyszli na prowadzenie. Nie trwało to zbyt długo, bo już 60 sekund później mieliśmy kolejne wyrównanie. Przez pierwsze minuty drugiej połowy bramki padały tak jakby obie ekipy po prostu nie broniły się i były zaprogramowane jedynie na strzelanie. Ostatecznie z tego meczu lepiej wyszli piłkarze Jogadores tym samym będąc już pewni zdobycia drugiej miejsca w tym sezonie.