Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 19:00

W środę o godzinie 19:00 na sektorze A zmierzyły się ze sobą ekipy Team Ivulin TUT i Jogadores. Dzięki szybkim i precyzyjnym atakom drużyna czarnych koszulek wyszła na prowadzenie aż 2:0. W następnej części meczu ekipa gospodarzy próbowała odrobić straty w efekcie czego po dobrze przeprowadzonej kontrze przeciwników straciła trzecią bramkę. Pomimo chwilowego panowania nad grą nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji co zemściło się następnym golem dla gości. Do przerwy zdecydowanie lepiej wyglądała drużyna Jogadores wygrywając połowę 0:5. Po wyjściu na drugą część spotkania starając się odrobić straty białe koszulki zdobywają jedną bramkę. Później następuje wymiana ciosów przez co przebieg meczu wszedł na wyższy obrót. Końcówka meczu zdecydowanie wciąż należała do Jogadores co pozwoliło im wygrać spotkanie aż 4:12. Drużyna gości nie pozwoliła na zbyt wiele w tym meczu byli zdecydowanie lepsi, bardziej precyzyjni w ataku a przede wszystkim lepiej rozgrywali. Wyróżniająca się postacią w spotkaniu był Jakub Cegiełka który strzelił aż 6 bramek.