Kolejka 5 środa, 07 luty 2024 godz. 19:00

Żółte kartki

Środowe zmagania, zaczęliśmy od meczu Jogadores z El Barrio FC. Gospodarze dopiero przed tygodniem zaznali pierwszej porażki, a do tej pory notowali same zwycięstwa. Goście zaś, grają w kratę, mając na koncie dwa zwycięstwa i tyle samo porażek. Wynik tego spotkania otworzył w 3 min Filip Pyśniak, który przejął piłkę i nie dał szans golkiperowi rywali. Dwie minuty później, Saul Green dobił piłkę wybitą przez bramkarza i doprowadził do wyrównania. W 13 min, Pyśniak skompletował dublet, znów dając prowadzenie swojej drużynie. W 20 min, Green po raz kolejny znalazł się w polu karnym w odpowiednim momencie i kolejny raz dobił piłkę sparowaną przez bramkarza. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron, Jogadores zdołali odskoczyć na dwie bramki. Jednak w pewnym momencie, coś się zaczęło sypać w Jogadores i zaczęły się kłótnie i nerwowa atmosfera. To przełożyło się na stratę dwóch bramek i kolejnej równowagi. W 40 min, Łukasz Jaroń wziął sprawy w swoje nogi i trafił na 5:4, dając kolejne 3 pkt na konto Jogadotes. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.