Kolejka 4 poniedziałek, 29 styczeń 2024 godz. 19:45

Żółte kartki

GGiP Adwokaci zmierzyli się z Jogadores w meczu pełnym różnorodnych zagrywek i widowiskowych akcji. Od samego początku spotkania obie drużyny prezentowały się bardzo dobrze grając z determinacją, co sprawiło, że mogliśmy oczekiwać emocjonującego meczu. Bramkarze obu zespołów świetnie radzili sobie z trudnymi strzałami, co sprawiło, że wynik utrzymywał się na niskim poziomie. Decydujący moment nadszedł w 17 minucie gdy Michał Skiba otworzył wynik na korzyść Jogadores. Kolejną bramkę zdobył Yaroslav Protsiv, wyrównując stan spotkania w 18 minucie. Chwile Eryk Zieliński poprowadził gości do kolejnego prowadzenia, ale tuż przed przerwą Protsiv ponownie wyrównał wynik. Druga połowa przyniosła zupełnie inne tempo gry. Obydwie ekipy skoncentrowały się na uszczelnieniu obrony i cierpliwym budowaniu akcji. W 39 minucie Maciej Kurpias dynamicznie podkręcił tempo akcji i skutecznie wykorzystał swoją szansę, ustalając wynik na 3:2. Gospodarze zdołali utrzymać prowadzenie do końca spotkania, co przyniosło im zasłużone zwycięstwo.