Kolejka 3 środa, 24 styczeń 2024 godz. 19:00

W środę o godzinie 19:00 doszło do starcia trzecio ligowych drużyn pomiędzy Upgrade a RSolution. Gospodarze rozpoczęli mecz bez bramkarza ale mimo to do 5 minuty to głównie oni byli przy piłce i nie pozwolili do zbyt dużej ilości sytuacji do straty bramki. Kiedy bramkarz czarnych koszulek przybył to zdecydowanie on był jedną z głównych postaci ponieważ wielokrotnie ratował ich przed stratą gola. Pierwsza połowa spotkania przebiegała bardzo opornie dla obu stron, żadna nie chciała się złamać i nie straciła gola. Pomimo że to drużyna białych koszulek miała więcej sytuacji to czarnych dłużej utrzymywała się przy piłce. Do połowy wynik to 0:0. Chwile po wyjściu na drugą połowę i zmianie stron to ekipa RSolution wyglądała zdecydowanie lepiej i rozpoczęła oblężenie świetnego dysponowanego Antoniego Kowalskiego, co w efekcie kończy się kontrowersyjną bramką na 0:1 ponieważ jeśli piłka przekroczyła linie to minimalnie. Zdobywcą bramki został Tomasz Kuchnio a asystentem Maciej Michalski. Upgrade chcą odrobić straty ciągłym atakiem zepchnął przeciwnika na ich własną połowę i długą i oczekiwaną pracą zdobywają bramkę dopiero w 38 minucie kiedy Stanisław Tymiński wrzuca w pole karne do Daniela Dworeckiego. Bardzo równe spotkanie które odzwierciedla wynik 1:1.