Kolejka 3 środa, 24 styczeń 2024 godz. 19:45

W 3 kolejce 3 ligii biznes zmierzyły się ze sobą ekipy E.ON Polska i Reytan. Od pierwszych minut wydawało się że zapowiada się bardzo równy mecz ale niedługo później EON przejmuje kontrole nad meczem. Oglądamy serie zmarnowanych dogodnych sytuacji z obu stron ale to jednak drużyna gospodarzy w 10 minucie wychodzi na prowadzenie strzelcem bramki jest Jacek Wróblewski. Druga część pierwszej połowy przebiegła bezbramkowo, a gospodarze dzięki mądrym rozgrywaniu wygrywa pierwszą część spotkania 1:0. W drugiej połowie ekipa Reytan przymierzyła się do licznych ataków jednak dużą liczbę strzałów zawodnicy granatowych koszulek po prostu zablokowali. Pod koniec drugiej połowy Łukasz Rurant podwyższa prowadzenie gospodarzy na 2:0. Do końca meczu EON dobrze się bronił i próbował kolejną bramkę zdobyć z kontry ale żadna ze stron już bramki nie zdobyła.