Kolejka 2 poniedziałek, 15 styczeń 2024 godz. 21:15

Ostatnią stacją poniedziałkowych ligowych zmagań jest mecz o 21:15 Reytan z Jogadores. Pomimo że od pierwszych minut goście zdecydowanie mogli cieszyć się z liczniejszych akcji i czasu posiadania piłki to drużyna gospodarzy  w 7 minucie wychodzi na prowadzenie a strzelcem bramki zostaje Jakub Banaszek. Ich radość z gola trwa lekko ponad minutę gdyż strzałem po ziemi w róg Filip Pyśniak wyrównuje nam wynik meczu. Następnie 17 minut wystarcza Jakubowi Karpińskiemu aby wpakować hat tricka pomarańczowym koszulką i z wyniku 1:0 zrobiło nam się 1:4. Nie poddając się i dalej walcząc Reytan zaczął szturm na bramkę czarnych barw ale dobrze i umiejętnie zorganizowana obrona pozwoliła dopiero wpakować bramkę w 38 minucie, a to było zbyt długo aby odrabianie straty przez zdobycie upragnionej bramki dały jakiekolwiek nadzieje dla gospodarzy. Spotkanie kończy nam się z wynikiem 2:4 a Jogadores może cieszyć się z zasłużonej wygraniej.