Kolejka 2 czwartek, 18 styczeń 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 zmierzy się ze sobą zespoły z 3 ligi biznes, a mianowicie mowa tu o drużynach Team Ivulin Exile vs Upgrade. Znakomicie w spotkanie weszli Goście, którzy to już w 1 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Marcina Rosińskiego, który nie dał najnowszych szans bramkarzowi na obronę strzału. Ten fakt mocno nie spodobał się drużynie przeciwnej, która jak najszybciej chciała odrobić starty. Na ich trafienie nie trzeba było długo czekać, bowiem już 7 minut później do wyrównania doprowadził Anton i na protokole znów zawidniał remis, jednak tylko chwilowo. Od razu po tym zdarzeniu znów Goście dali o sobie znać zdobywając gola na 2:1. W dalszym ciągu spotkania mecz był dość wyrównany, a drużyny nieustannie doprowadzały do ciekawych rozwiązań, lecz przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Team Ivulin podkręcił tempo i odskoczył na dwubramkową przewagę i tak też zakończyła się pierwsza połowa. Po zmienię stron Gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa i błyskawicznie zadali przeciwnikowi następne trzy ciosy zapewniając sobie wysoką przewagę, którą ciężko było już odrobić. Goście oczywiście nie zamierzali spiesząc głowy w dół i cały czas próbowali wybudzić się z głębokiego snu, lecz w ich akcjach brakowało przede wszystkim skutecznego wykończenia. Upgrade zdołało zdobyć jeszcze jednego gola na dwie minuty przed końcem, jednak ich trafienie nie miało większego znaczenia w końcowym ferworze walki, gdyż końcowy wynik brzmiał 6:2.