Kolejka 2 poniedziałek, 15 styczeń 2024 godz. 19:00

W poniedziałek o godzinie 19:00 doszło do spotkania ligowego pomiędzy RSolution z E.ON Polska. Chwile po pierwszym gwizdku drużyna gości ruszyła pressingiem na połowę rywala na skutek czego zdobyła pierwszą bramkę już w 2 minucie. Gospodarze tego starcia nie zatrzymali się i bardzo szybko odrobili stratę po indywidualnej akcji Maćka Michalskiego. Przy remisie również przebieg meczu wyglądał równo aż do końca połowy mimo że pod koniec to EON wyszedł na prowadzenie, a wynik do przerwy wynosił 1:2. Pomimo braku zmian również w dalszym ciągu białe koszulki piłkarsko dobrze wyglądali i dużo biegali. Od razu po wejściu na drugą połowę mamy wyrównanie. Jednak w końcu to znów granatowi wychodzą na prowadzenie po ładnym trafieniu z dystansu. RSolution wciąż gonili wynik i wysoko wychodzili ale EON świetnie się bronił i mądrze dysponował posiadaną piłką. W efekcie końcowym nie doczekujemy się wyrównania a kolejnej bramki dla gości w samo okienko za sprawą Marcina Napierskiego. Gospodarze mieli swoje sytuacje których nie wykorzystali jednak to EON był nieco lepszą drużyną w tym meczu. Białym zabrakło zmian, a granatowi mieli aż pięć. Spotkanie dobiega końca, a zakończyło się wynikiem 2:4.