Kolejka 1 środa, 10 styczeń 2024 godz. 19:00

Środowe zawody rozpoczęliśmy od spotkania Jogadores vs RSolution. Obie drużyny już na początku rozgrywek są stawiane w gronie kandydatów do medali. Już w 2 min, Filip Pyśniak otworzył wynik. Sześć minut później, Wiktor Kowalczyk zdobył bramkę wyrównująca. Niestety, radość RS trwała tylko chwilę, gdyż już w następnej minucie Tymon Miller dał prowadzenie dla Jogadores. Pod koniec pierwszej połowy, gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia i na przerwę schodzili z wynikiem 4:1. Po zmianie stron, Jogadores utrzymywali bezpieczną przewagę. Pod koniec meczu ta jednak zmalała do stanu 7:6. W 40 min Miller przejął piłkę w środku pola i zdobył bramkę na 8:6, stawiając kropkę nad „i”. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.