Kolejka 9 poniedziałek, 04 marzec 2024 godz. 21:15

Na boisko wybiegły drużyny  Cool Team II oraz Ultima. W tym spotkaniu można było się spodziewać ataków z obu stron i tak to też wyglądało. Obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie prowadzenia ale pierwszej udało się to drużynie gospodarzy. Ładną akcją przy linii bocznej popisał się Kacper Krasnodębski, który wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Do przerwy nie ujrzeliśmy już więcej bramek, gdyż obaj bramkarze robili co mogli aby nie trzeba było wyciągać piłki z siatki. W drugiej połowie znowu mogliśmy oglądać ataki. Z jednej strony ekipa Ultima chciała wyrównać stan spotkania, a za razem Cool Team II chciał podwyższyć wynik. Udało mu się to dopiero w 34 minucie za sprawą Sebastiana Maśniaka. Ultima rzuciła wszystkie siły do ataku i udało im się zdobyć bramkę kontaktową w 38 minucie, lecz niestety nie wystarczyło im czasu aby wyrównać wynik i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.