Kolejka 10 czwartek, 14 marzec 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 na placu zmierzyły się ze sobą ekipy rywalizację w ramach 2 ligi szóstek, a dokładnie mowa tu o drużynach Ultima vs The New GreenBack. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 4 minucie spotkania drużynę na prowadzenie wysunął Bartek Kowalewski, który sprytnym strzałem wrzucił piłkę bramkarzowi za kołnierz. Po tym trafieniu Gospodarze zyskali sporo pewności siebie, a to w niedalekim czasie przyniosło im drugie niemal identyczne trafienie i wyczyn Kowalewskiego w 11 minucie powtórzył Beniamin Chrapowicki i na protokole widniał wynik 2:0. Z każdą kolejną minutą Goście nabierali tempa, a owocem tego była kolejna strzelona bramka, gdzie w 15 minucie spotkania na listę strzelców ponownie wpisał się Kowalewski. Goście starali odbić się od dna, jednak za każdym razem brakowało im dobrego wykończenia i na ich trafienie musiliśmy poczekać. Po zmianie stron liczyliśmy jeszcze na to, że gospodarze wrócą do spotkania, jednak rzeczywistość wyglądała nieco inaczej. Drugą odsłona to całkowita dominacja Ultimy, której gra z w dalszej części meczu wygląda jak trening strzelecki, bowiem gole systematycznie wpadały aż do zakończenia spotkania. Goście mili kilka okazji, żeby zdobyć chociażby gola honorowego, jednak ta sztuka finalnie im się nie udało i mecz zakończył się wynikiem 9:0.