Kolejka 6 czwartek, 15 luty 2024 godz. 19:00

O godzinie 19 rozpoczęło się stracie w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy East Crew vs Ultima. Pierwsze minuty spotkania były dość zachowawcze, a drużyny małymi krokami starały się znaleźć sposób na zdobycie pierwszego gola, jednak przez dłuższy czas na placu panowała bezbramkowa cisza. W końcu po 9-minutowych staraniach Ultima wypracowała sobie dogodną akcję, gdzie w polu karnym dobrze odnalazł się Kamil Zawadzki i niepewnym uderzeniem zdołał skierować piłkę do bramki. Po tym trafieniu zawodnicy w granatowych strojach dostali wiatru w żagle, a dzięki temu 5 minut później mogliśmy oglądać ich kolejne trafienie, gdzie autorem gola był Olaf Jasiński. Mimo to Gospodarze nie zamierzali się poddawać i cały czas starali się podnieść po dwóch ciosach. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy w końcu Gospodarze wypracowali świnie dogodną akcję i zdołali zdobyć gola kontaktowego za sprawą Dimitri Monsentsev. Po zmienię stron liczyliśmy na niezwykle zacięte spotkanie, gdzie jedna jak i druga drużyna nieustannie będzie kreowała ciekawe akcje ofensywne, lecz tak się nie stało. W drugą część meczu z przytupem weszli Goście, którzy od samego początku rozpoczęli strzelecki rollercoaster i w dalszym przebiegu zdarzeń mogliśmy oglądać ich systematyczne strawienia. Przewaga stała się na tyle wyraźna, że mecz zaczął przypominać bardziej trening strzelecki niż zacięta rywalizację o wagę trzech punków, a bezradny przeciwnik jedynie obserwował, jak kolejne strzały powiększają różnicę. East Crew starało się jeszcze zagrozić rywalom, jednak skuteczna gra w obronie przeciwników prawie za każdym razem dobrze czytała zamiary napastników i mimo jednej sytuacji bramkowej Gospodarze nie zdołali już więcej razy skierować piłki do siatki. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:9.