Kolejka 10 wtorek, 12 marzec 2024 godz. 20:30

W jedynym środowym meczu 1 Ligi Biznes, MFB Berry Kolektyw Kreatywny podejmował SS Cyrkulatke. Gospodarze niestety zakończą te zmagania na ostatnim miejscu. Goście zaś wciąż walczą o utrzymanie. Początek meczu należał do MFC, którzy niespodziewanie objęli prowadzenie już w 3 min. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Józefiak. Dziesięć minut później, Dominik Skubisz trafił na 1:1 i wydawało się, że gra cyrkulacji wraca na właściwe tory. Tuż przed przerwą Błażej Świątkowski wykorzystał podanie Kamila Krysiana, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:1. Po zmianie stron, Cyrkulatka cisnęła, lecz bezskutecznie. Dopiero pod koniec meczu udało się odwrócić losy. Najpierw w 37 min, Skubisz doprowadza do wyrównania, a minutę później zwycięskiego gola daje Michał Blicharz. Ostateczny rezultat brzmiał 2:3, dzięki czemu Cyrkularka uciekała ze strefy spadkowej. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.