Kolejka 9 środa, 06 marzec 2024 godz. 20:30

Mecz o 20:30 na sektorze B 1 ligi był bez wątpienia najciekawszym środowym starciem. Ekipa Nadwiśle podejmowała SS Cyrkulatka. Drużyna reprezentująca niebieskie barwy przeprowadziła szybko atak braci Wieliczuków co dało bramkę na 0:1 już w 1 minucie. W dalszym ciągu zespół gości mógł się chwilowo cieszyć z prowadzenia bo już kilka minut później białe stroje nadrobiły swoją stratę. Niecałą minutę później precyzyjnym uderzeniem Adam Mazurek ponownie wyprowadza Cyrkulatke na prowadzenie. Długi czas w pierwszej połowie akcja toczyła się w środku pola i nie mieliśmy okazji zobaczyć wielu sytuacji ofensywnych. Na ostatnie 6 minut drużyna gospodarzy zdobywa dwie bramki jedną z uderzania z rzutu wolnego, następnie rzutem karnym wychodzą na prowadzenie 3:2 którą kończy właśnie gwizdek. W drugiej połowie meczu chwilę po zmianie stron Adam Mazurek ładuje piękną bramkę niemalże z połowy boiska, która daje wyrównanie w tym meczu. W 30 minucie meczu Artur Dębiec strzela bramkę na 4:3 która jest ostatnią w tym meczu. Mimo wielu prób już nic więcej w tym meczu nie wpadło, zakończył się wynikiem 4:3. Bardzo równy mecz w którym wynik mógł pójść w obie strony ale Nadwiśle popełniło mniej błędów oraz było skuteczniejsze co doprowadziło do ich wygranej oraz tytułu mistrza ligi.