Kolejka 9 środa, 06 marzec 2024 godz. 19:45

W środę w godzinie 19:45 na sektorze B zmierzyły się ze sobą zespoły Niski Press i Team Ivulin Rabona. Chwilę po rozpoczęciu meczu ekipę gości wyprowadza na prowadzenie Dmitry Zhuk. W dalszym ciągu mimo straty goli czarne koszulki nie pokazywały wciąż nic wielkiego, mimo prób nadrobienia strat to wciąż drużyna białych stroi była lepsza. W dalszej części spotkania zawodnicy drużyny z Białorusi strzelili kolejne dwie bramki po świetnie przeprowadzonych kontratakach. Po bramce na 0:3 piłkarze Team Ivulina się cofnęli i bronili mądrze od połowy. Nie spieszyli się z kolejnymi bramkami i mądrze rozgrywali oraz dysponowali piłką. Na koniec pierwszej części spotkania po podaniu Huberta Fabisiaka to właśnie Patryk Hull strzela bramkę honorową w tej połowie na 1:3. Po przerwie na drugą połowę ekipa gospodarzy niestety wyglądała jakby nie do końca byli obecni na boisku. Totalnie odpuścili momentami zabrakło nawet prostego krycia i ducha walki co pozwoliło przeciwnikom na ogromne zwycięstwo 1:10 w tym meczu.