Kolejka 8 środa, 28 luty 2024 godz. 19:45

Zmagania w 7 kolejce 1. Lidze Biznes, rozpoczęliśmy od spotkania FK Almaz vs Knurino FC. Gospodarze mają bezpieczne miejsce w środku tabeli. Goście zaś, wciąż mają szansę nawet na mistrzowski tytuł. Już w 3 min, sędzia podyktował rzut karny za wślizg w polu karnym na korzyść Almazu. Do piłki podszedł Vladyslav Kulnyk, który zamienił „wapno” na bramkę. Pięć minut później, na 2:0 podwyższył Roman Soltys. W 12 min, Yurii Neudach podwyższył na 3:0 po indywidualnej akcji. Ten sam zawodnik ustalił wynik pierwszej połowy na 4:0 w 18 min meczu. Po zmianie stron, Knurinho zmniejszyli stratę do dwóch bramek. Autorem obu bramek, był Adrian Kalinowski. Warto tu wyróżnić pierwszą z jego bramek, gdy mocnym strzałem z dystansu nie dał szans golkiperowi. Almaz jednak skutecznie trzymali przeciwników na dystans. W końcowej fazie spotkania, Almaz zaczął regularnie regularnie rywali, finalnie wygrywając aż 9:3. Zwycięstwo to, pozwoliło im włączyć się do walki o medale. Ok więcej, zapraszamy do materiału VEO.