Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 20:30

Zdecydowanie meczem kolejki 1 ligi biznes można nazwać spotkanie pomiędzy Almaz a Nadwiśle. W szerszej każde na mecz wyszła drużyna gości. Przez bardzo długi czas w pierwszej połowie pomimo kilku sytuacji obie ekipy wzajemnie się badały. Dopiero w 13 minucie pierwszą ładną bramkę w tym spotkaniu z dystansu zdobywa Ihar Bakun. Chwile później bramkę wyrównującą strzela Bartosz Kwiatkowski. Pomimo wielu późniejszych prób do końca pierwszej połowy to drużyna zielonych koszulek wyglądała na lepszą drużynę. Do przerwy wynik 1:1. W drugiej części spotkania działo się o wiele więcej. W 25 minucie na prowadzenie wychodzi Almaz. Po kilku minutach znów Nadwiśle wyrównuje ale od tej pory mecz nabrał zupełnie innego tempa. W późniejsze 7 minut wpadło aż 9 bramek! Cios za ciosem aż do wyniku 6:6. W ostatniej minucie po precyzyjnym uderzeniu ostatecznie białe koszulki wygrywają to spotkanie 6:7. Bohaterem spotkania został Bartosz Kwiatkowski strzelając 4 bramki i notując 1 asystę.