Kolejka 5 środa, 07 luty 2024 godz. 20:30

O 20:30 rozpoczęliśmy bardzo ciekawe spotkanie w 1 lidze biznesu. Nadwiśle podejmowało Impuls UA. Od początku obie ekipy chciały przejąć kontrole nad spotkaniem. Już w 4 minucie gospodarze mieli dogodną sytuacje. Jeden z graczy wszedł w pole karne rywali i został zablokowany wślizgiem przez co sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Piotr Budziński i mocnym strzałem pokonał bramkarza. Dwie minuty później Karol Szot dograł do Bartosza Kwiatkowskiego, który zamknął akcje i podwyższył na 2:0. Później gra się trochę uspokoiła i każda z ekip mogła trafić do siatki. Ta sztuka udała się dopiero dwójce Dominik Trepiak i Jan Kącki. Po dwójkowej klepce ten drugi trafił do pustej bramki i tym samym do przerwy mieliśmy 3:0. Po zmianie stron goście mieli swój przebłysk. Vasyl Ivaniuk prostopadle zagrał do Vladyslava Budza, który na raty pokonał bramkarza rywali. Kilkadziesiąt sekund później Jan Kącki odpowiedział strzałem z dystansu i ponownie mieliśmy różnice 3 trafień. Kilka chwil później Kwiatkowski ruszył prawą flanką i z zerowego kąta umieścił piłkę w siatce podwyższając na 5:1. W 32 minucie goście jeszcze raz błysnęli i Maksym Kashiruk trafił po dośrodkowaniu z bocznego sektora. Gospodarze nie byli dłużni, bo chwile później dwukrotnie odpowiedzieli i mieliśmy 7:2. W końcówce mieliśmy szybką wyminę ciosów i spotkanie zakończyło się wynikiem 8:3.