Kolejka 4 wtorek, 30 styczeń 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „A” Cyrkulatka podejmowała Marwick. Gospodarze od początku narzucili swój styl gry, ale na trafienie przyszło nam czekać do 16 minuty. Wtedy ciężar gry na siebie wziął Adam Mazurek i huknął z dystansu. Chwile później bramkarz gospodarzy strzałem przez całe boisko przelobował golkipera rywali i mieliśmy 2:0. Jeszcze przed przerwa goście zdołali odpowiedzieć, ale gospodarze również nie schowali się za gardą i dwukrotnie trafili zmieniając wynik na 4:1. Druga połowa była pod dyktando graczy w niebieskich trykotach w pełni kontrolowali grę po dwóch szybko strzelonych bramkach. Jednak w końcówce wkradło się w ich szyki rozluźnienie i stracili dwie bramki. Udało im się jednak odpowiedzieć i spotkanie zakończyło się wynikiem 7:3.