Kolejka 1 wtorek, 09 styczeń 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „A” rozpoczęło się kolejne bardzo ciekawe we wtorkowy meczach Ligi Biznesu. Wilki podejmowały Cyrkulatkę. Już w pierwszej minucie mieliśmy otwarcie po strzale Alka Janiszewskiego. Jednak chwile później odpowiedziała Cyrkulatka, a dokładniej Patryk Krygiel. Na przełomie 11 minuty mieliśmy szybką wymianę ciosów, z której to gospodarzy wyszli obronną ręka i prowadzili 3:2. Był to kluczowy moment dla całego spotkania, gdyż po tej bramce to obi kontrolowali grę i dużo częściej dochodzili do dogodnych sytuacji, co przyczyniło się do prowadzeni 5:2, które utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron nic się nie zmieniło. Gospodarze dominowali i konsekwentnie trafiła do siatki nie dając szans rywalom. Tym samym spotkanie zakończyło się pewną wygraną Wilków 5:2.