Kolejka 9 poniedziałek, 13 czerwiec 2022 godz. 20:30

Spotkanie między drużyną Zimmer Biomet, a Alea lacta Est odbyło się w poniedziałkowy wieczór przy Obrońców Tobruku 11. Zawodnicy szybko otworzyli wynik spotkania. W 5 minucie po wysokim odbiorze piłkę w siatce umieścił ją Michał Składkowski. Minutę później trafienie dołożył Andrzej Gorlov i mieliśmy już 0:2. Gospodarze szybko odpowiedzieli za sprawą Ignacio Casilliasa, ale kontakt złapali tylko na 5 minut. Od 18 minuty to goście w pełni kontrolowali przebieg spotkania. Do końca meczu strzelili jeszcze trzy razy, dając sobie wbić tylko jednego gola. Wynik zatrzymał się na stanie 2:5, co i tak nie pomogło gościom, którzy finiszowali tuż za podium. Żal jest o tyle większy, że uzbierali tyle samo punktów co brązowi medaliści.