Kolejka 7 czwartek, 02 czerwiec 2022 godz. 21:00

Na zakończenie 7 kolejki w 3 Lidze Biznes, walczący o medale Airwent podejmował przedostatni Ekypcon. Faworyt nasuwał się sam. Ku zaskoczeniu, początek meczu należał do gości, którzy raz za razem atakowali bramkę rywala i to właśnie oni otworzyli wynik. W 10 min jako pierwszy do siatki trafił Filip Rejzner. Trzy minuty później Patryk Dobrowolski podwyższył na 0:2. Po kolejnych trzech minutach było już 0:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron goście nie zwolnili tępa i po kolejnych dziesięciu minutach prowadzili już 0:6. Wtedy przebudzili się gospodarze, ale niestety dla nich było już za późno. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7, co znacznie utrudnia Darkowi Malewskiemu i spółce w walce o medale.