Kolejka 7 poniedziałek, 30 maj 2022 godz. 21:15

Mimo że te drużyny sąsiadują w tabeli, różnica jaka jest między Natolinem a Chłopcami do Bicia jest dość spora. Jednak to goście lepiej zaczęli to spotkanie. W 9 min wynik otworzył Maciek Dubicki. Pięć minut później Artur Guziak strzałem z dystansu doprowadził do remisu. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Natolin grał w sporej przewadze, lecz w 35 min znów ChdB objęli prowadzenie, po goli Jacka Trycha. Kiedy wydawało by się, że ChdB mają sytuacje pod kontrolą, lepiej końcówkę wytrzymali gospodarze. W 37 min zremisowali, a do bramki znów trafił Guziak. W ostatniej akcji meczu decydującą bramkę zdobył Łukasz Nowak i Natolin wygrywa 3:2. Zwycięstwo to podtrzymuje ich szanse o medale 3 Ligi Biznes.