Kolejka 7 poniedziałek, 30 maj 2022 godz. 19:00

Na początku 7 kolejki Zimmer Biomet podejmował lidera 3 Ligi Biznes Double Team. Gospodarze z dwoma zwycięstwami na koncie plasują się dopiero na 8 miejscu, zaś DT po dwóch niezbyt udanych kolejkach, wrócili na zwycięskie tory. Od początku górowali goście, którzy raz za razem atakowali bramkę rywali. W 13 min po jednej z akcji wynik otworzył Marcin Górkiewicz. To niestety jedyna bramka, która padła w pierwszej połowie. W pierwszej akcji drugiej połowy, DT zdobyli drugiego gola po trafieniu samobójczym. Pięć minut później Górkiewicz wykorzystał rzut karny, strzelając na 0:3. Do końca meczu lider zdobył jeszcze dwa gole. Tuż przed końcowym gwizdkiem ZB zdobyli honorową bramkę strzeloną przez Jose Rodrigueza. Końcowy wynik brzmiał 1:5. Double Team znów pokazali, że są sporymi kandydatami do tytuły.