Kolejka 6 czwartek, 26 maj 2022 godz. 21:00

Żółte kartki

W ostatnim spotkaniu 3 Ligi Biznes spotkały się drużyny Airwent i Transgurmet. Gospodarze po udanych transferach zaczęli wygrywać raz za razem, stając się mocnym kandydatem do medalu. Rywal zaś zalicza tendencje spadkową, ale też ma czym postraszyć. I to właśnie oni zaczęli strzelanie w tym widowisku. W 6 min wynik otworzył Mateusz Zieliński, po lekkim przelobowaniu bramkarza. Reszta połowy przebiegała pod dyktando Darka Malewskiego i spółki którzy do przerwy załadowali rywalowi 4 bramki. Po zmienię stron byliśmy światkami prawdziwego gradobicia bramkowego i to na szczęście z obu stron. Co prawda drugą odsłonę także wygrał Airwent, ale trzeba przyznać że wynik 8:5 w jednej połowie robi wrażenie surprised  Finalnie mecz zakończył się rezultatem 12:6. Zwycięstwo to dało im awans na 4 pozycję w tabeli i tylko 1 punkt straty do lidera.