Kolejka 3 poniedziałek, 25 kwiecień 2022 godz. 19:45

Airwent po dobrej inauguracji sezonu, w zeszłej kolejce musiał uznać wyższość rywali. Alea Iacta Est mają na koncie dwa zwycięstwa i chętnie by podtrzymali tą zwycięska passe. Teraz drogi tych drużyn krzyżują się w 3 kolejce 3 Ligi Biznes. Spotkanie zaczyna się po myśli gości, którzy już w czwartej minucie obejmują prowadzenie, po bramce Konrada Kawki. Ten sam zawodnik siedem minut później podwyższa prowadzenie na 0:2. Airwent próbował odpowiadać, ale niestety w 17 minucie stracili 3 bramkę, której strzelcem był Artur Aksamit. Minutę później Ben Wakeford strzela bramkę na 1:3 i taki wynik utrzymuje się już do przerwy. Druga połowa to nawałnica ataków gości, którzy raz za razem punktowali rywala, strzelając w drugiej odsłonie sześć bramek, tracąc tylko dwie. Końcowy wynik to 3:9, co daje gościom trzecie zwycięstwo z rzędu i kto wie, może mamy tu do czynienia z kandydatem na mistrza? Czas pokaże.