Kolejka 3 poniedziałek, 25 kwiecień 2022 godz. 19:00

Spotkanie Cool Team i Chłopców do Bicia to mecz pomiędzy zespołami z dolnej części tabeli. Lepiej wizualnie w poprzednich kolejkach spisała się ekipa Andrzeja Krawczyka. Ten mecz jednak nie zaczął się dla nich za dobrze. Po 10 minutach przegrywali już 0:3, po hattriku Maćka Dubickiego. Dwie minuty później udało się odpowiedzieć bramką strzeloną przez Radka Słodkowskkiego. Jednak jeszcze przed przerwą Igor Mushko trafił na 1:4. Po zmianie stron Dubicki dołożył kolejną bramkę do swojego rekordu. Cztery minuty później ładnym strzałem z woleja popisał się Maciek Szpakowski zdobywając bramkę na 2:5. Gra CT wyglądała lepiej w drugich 20 minutach, lecz to było za mało by dogonić rywala i taki wynik utrzymał się do końca. ChDB zanotowali pierwsze zwycięstwo, a CT dalej musi czekać na premierowe punkty.