Kolejka 2 poniedziałek, 11 kwiecień 2022 godz. 19:45

Faworytem drugiego poniedziałkowe spotkania znowu byli goście fawory. Ekipa Double Team, która zanotowała efektowne zwycięstwo w pierwszej kolejce, podejmuje Ekypcon, którzy rozpoczął rozgrywki od falstartu. Pierwsze minuty spotkanie, to mocne uderzenie obu ekip. 4 minuta i już widniał wynik 1:2 na korzyść gości. Mecz mógł naprawdę się podobać. Bardzo otwarte spotkanie, duża liczba składnych akcji i szybkie tempo. Z czasem jednak to ekipa gospodarzy udowodniła dlaczego tak wysoko wygrali pierwsze spotkanie. Do końca pierwszej połowy strzelili jeszcze 4 bramki i rezultat po pierwszej odsłonie brzmiał 1:6. Druga połowa podobnie jak pierwsza, stała na takim samym poziomie jednak przez większą część czasu nie zanotowaliśmy wielu goli. Dopiero w samej końcówce spotkania padła goście przypieczętowali zwycięstwo. Końcowy rezultat 3:8 jest jak najbardziej sprawiedliwy. Ekipa Double Team udowadnia dobrą dyspozycję i na ten moment zasiada na pierwszym miejscu.