Kolejka 1 czwartek, 07 kwiecień 2022 godz. 21:00

Debiutujący w naszych rozgrywkach Zimmer Biomet na sam początek podejmował doświadczoną jednak nie radzącą sobie ostatnio najlepiej ekipę Airwent. Początek tego pojedynku był wręcz wymarzony dla gości , którzy objęli prowadzenie już w 2 minucie po bramce niezawodnego Bena Wakeforda.  Gospodarze ewidentnie przespali początek tego meczu jednak w kolejnych minutach pokazywali , że nie brakuje im umiejętności i woli walki. Na kolejne trafienie musieliśmy poczekać aż do 15 minuty kiedy to wynik spotkania wyrównał Jorge Vazqez. Ostatnie słowo w pierwszej odsłonie należało jednak do ekipy Darka Malewskiego , w 20 minucie świetną prostopadła piłkę zagrał Nazar Babiński a całą akcję wykończył nowy nabytek gości "Krystian"

Po pierwszej niezwykle wyrównanej połowie przyszedł czas na drugie 20 minut tego pojedynku . Wydawało się , że Airwent spokojnie rozpocznie od środka jednak kapitan gości zaskoczył wszystkich i huknął w samo okienko przy rozpoczęciu gry od środka a Airwent prowadził już 3:1. Zimmer Biomet po raz kolejny zaspał i nie potrafił poukładać swojej gry , już minutę później Darek Malewski po fenomenalnym przechwycie piłki po raz kolejny wpisał się na listę strzelców  i jego drużyna miała ten pojedynek pod co raz większą kontrolą . Gospodarze walczyli , szarpali jednak widać że potrzebują jeszcze trochę zgrania i treningów w obecnym składzie. Zimmer Biomet próbował jeszcze wrócić do gry jednak od 29 minuty Airwent zaczął jeszcze bardziej odjeżdżać przeciwnikowi i w 34 minucie było już 8:2 i goście byli praktycznie pewnie komplety punktów na inaugurację sezonu Wiosennego. W końcówce mieliśmy jeszcze trochę nerwów i dwie czerwone kartki jednak wszyscy zawodnicy bardzo szybko wyjaśnili sobie niejasności, przybili piątki i zakończyli to spotkanie w miłej atmosferze :)

Airwent fenomenalnie rozpoczął sezon i widać, że są bardzo zmotywowani do tego aby w końcu powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Przed ekipą Zimmer Biomet sporo pracy jednak pokazali w tym pojedynku, że drzemie w nich potencjał który tylko trzeba jakoś wydobyć