Kolejka 2 poniedziałek, 15 kwiecień 2024 godz. 19:45

Żółte kartki

W poniedziałek mieliśmy przyjemność zobaczyć spotkanie na ostatnim szczeblu rozgrywek między zespołami Ikea oraz Kosmasy. Przed spotkaniem wydawało się, że faworytami tego meczu będzie ekipa gości, lecz wiadomym było, że wszystko wyjaśni się na boisku. Już w dziewiątej minucie meczu goście wyszli na jednobramkowe prowadzenie, a kilka minut później wygrywali 2:0. Zapowiadało się że Kosmasy tego dnia sięgną po pierwsze trzy oczka w tym sezonie, lecz wiemy, że dopóki piłkarz jest w grze to wszystko jest możliwe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4 i nic nie zapowiadało się, że stan rywalizacji może się odwrócić. Wręcz przeciwnie to goście dołożyli następne trafienia i zamknęli to spotkanie.