Kolejka 5 wtorek, 14 maj 2024 godz. 20:30

Wtorkowy wieczór, swój mecz w 1 lidze biznes rozgrywa Nadwiśle, których rywalem jest SS Cyrkulatka. Zawodnicy od samego początku pokazywali wysoki poziom piłkarski. W 4 minucie na prowadzenie Cyrkulatkę wyprowadził Dominik Skubisz po podaniu od Patryka Krygiela. Przez następne minuty obie drużyny starały się zdobyć bramkę lecz dobrze grający bramkarze nie dali im najmniejszych szans i w ten sposób w pierwszej połowie meczu widzieliśmy tylko 1 bramkę. W drugiej połowie już zaczęło się dziać dużo więcej. Po 4 minutach drugiej połowy bramkę dla gości strzelił Maciej Wieliczuk. 4 minuty później bramkę kontaktową zdobywa Nadwiśle, Łukasz Borkowski znajduje w polu Pawła Żwirbla i ten zdobywa bramkę. Minutę później bramkę dającą remis w spotkaniu strzelił Dominik Trepiak. W 33’ i 34’ dwie bramki dające prowadzenie strzelił Bartosz Kwiatkowski. Parę sekund później 5 bramka na konto Nadwiśla została strzelona przez Łukasza Borkowkiego. Cyrkulatka starała się odrobić straty i dopiero w ostatniej akcji meczu strzeli 1 bramkę i było już za późno na powrót do meczu. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 5:3.