Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 20:30

W 1 Lidze biznesu jako pierwsze w środowy wieczór wyszły drużyny Nadwiśla i FK Almazu. Po ostatniej potyczce wygranej przez gospodarzy, goście na pewno myśleli o rewanżu. Niestety dla Almazu, w 5 min Bartosz Kwiatkowski ruszył z kontratakiem, podał wzdłuż bramki do Dominika Trepiaka, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki. Mimo zaciętej walki, wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmianie stron, Almaz od razu rzucił się do ataku. To dało efekt w 22 minucie. Wtedy Yurii Neudach podał z rzutu rożnego do Vladyslava Kulnyka, który mocnym strzałem doprowadził do stanu 1:1. Pod koniec meczu obie drużyny miały jeszcze dogodne sytuacje, lecz finalnie wynik pozostał bez zmian. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.