Kolejka 2 wtorek, 16 kwiecień 2024 godz. 20:30

O 20:30 rozpoczelismy wtorkowe zmagania. Tym razem Galicia podejmowała SS Cyrkulatke. Od początku spotkanie stało na najwyższym poziomie. Dużo akcji z obu stron i bramek. Po niespełna 10 minutach mieliśmy już 1:3 dla przyjezdnych. Kolejne minuty to przewaga Cyrkulatki. Do przerwy trafili jeszcze dwa razy tracąc przy tym tylko jedną bramkę po akcji Vasyla Kartyniuka. Druga połowa była jeszcze bardziej obfita w gole. Już dwie minuty po rozpoczęciu Galicia dwukrotnie trafiała do siatki i zbliżyła się do rywali na 1 gola. Goście zaczęli jednak odpowiadać. Najpierw podwyższyli na 4:6, chwile później dostali jedna bramkę i ponownie był bardzo blisko, aby Galicia wyrównała. Gracze w żółtych trykotach w tym momencie odjechali im na kilka trafień i niemożliwym stało się zdobycie punktów w tym spotkaniu przez gospodarzy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:10.