Kolejka 7 środa, 08 listopad 2023 godz. 21:15

Ostatnie spotkanie na boisku „A” toczyło się między GNS Warszawa i Inferno Team. Od początku nie mogliśmy narzekać na brak trafień. W 5 minucie Paweł Boruc wykorzystał podanie od Pawła Gwoździa i mieliśmy 1:0. Na odpowiedz długo jednak nie czekaliśmy. Duet Stasiek Tyminski i Marcel Winiarski rozpracował obronę i rywali i ten drugi mógł cieszyć się z trafienia. Do przerwy pomimo kilku sytuacji rezultat nie uległ już zmianie. Druga odsłona to dominacja graczy w niebiesko-czarnych trykotach. Tuż po przerwie wyszli na prowadzenie, a do 30 minuty wygrywali juz 1:5 po kilu szybki akcjach tercetu  Wojciechowski-Jabłoński-Winiarski. W 32 minucie z rzutu karnego na 1:6 podwyższył Tyminski i już pewne było kto tego dnia zgarnie trzy punkty. Do końca spotkania goście dołożyli jeszcze dwa trafienia i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:8.