Kolejka 6 wtorek, 24 październik 2023 godz. 20:30

W spotkaniu między drużynami BakerTilly TPA a Bar Ulubiona ETV nie mogli narzekać na brak emocji. Już przed rozpoczęciem meczu wiedzieliśmy, że obie drużyny słyną z ofensywnej gry, co sugerowało, że to spotkanie może przynieść wiele bramek. Jednak nie spodziewaliśmy się, że będzie to przede wszystkim widowisko jednego niesamowicie skutecznego gracza. Ten gracz to Michał Rzeczkowski, który tego wieczoru był nie do zatrzymania. Już w zaledwie 1 minucie asystował przy bramce Michała Wróbla, a zaledwie dwie minuty później sam umieścił piłkę w siatce rywali. To tylko rozpoczęcie niesamowitego występu. Chociaż goście z Bar Ulubiona ETV odpowiedzieli w 9 minucie za sprawą trafienia Maksa Kardasa, to nadal to BakerTilly TPA miało kontrolę nad meczem. Michał Kowalczyk zdobył bramkę w 15 minucie, podnosząc wynik na 3:1, a następnie Mateusz Skowroński dwoma trafieniami w 17 i 18 minucie ustalił wynik do przerwy na niezwykle korzystne 5:1. W drugiej połowie meczu Michał Rzeczkowski skupił się na precyzyjnych strzałach na bramkę Konrada Bujalskiego, a mimo trafień Bartosza Króla w 29 minucie, Tomasza Bienia w 34 minucie i Piotra Niciporuka w 38 minucie na korzyść gości, to właśnie Michał Rzeczkowski zdobył aż 6 bramek. Jego fenomenalna forma przyniosła pewne zwycięstwo gospodarzom z, a wynik końcowy ustalono na 11:4.Ten mecz był wyjątkowy nie tylko ze względu na wynik, ale także na niesamowitą grę Michała Rzeczkowskiego.