Kolejka 6 wtorek, 24 październik 2023 godz. 21:15

W drugiej partii wtorkowych meczów ligi biznes doszło do pojedynku między zespołami RKS Huragan Czeczotka oraz Piłeczka Lobem. W spotkaniu tym od pierwszej minuty lepiej radzili sobie piłkarze gospodarzy i to oni zdominowali wręcz pierwszą połowę tego meczu. Pierwsze trafienie oglądaliśmy w 5 minucie meczu za sprawą Dymerskiego, a chwilę później na 2:0 podwyższył Wysocki. W 10 minucie mieliśmy już 3:0, a dublet w tym meczu skompletował już Wysocki. W 14 minucie padła pierwsza bramka dla gości na listę strzelców wpisał się Borecki i dał wyraźny sygnał swojemu zespołowi, że to jeszcze nie koniec. Na ich nieszczęście gospodarzy zaskoczyli ich jeszcze w tej połowie dwa razy i finalnie pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 5:1. W drugiej połowie byliśmy bliscy obejrzenia prawdziwego odwrócenia stanu rywalizacji. Piłeczka Lobem dała z siebie 100% i mało zabrakło do tego, aby piłkarze gospodarzy ,, pluli sobie w brodę " lecz na ich szczęście w dobrym momencie się obudzili i wygrali to spotkanie 6:4.