Kolejka 4 wtorek, 10 październik 2023 godz. 21:15

FC Port Żerań zaczęli sezon od dwóch zwycięstw. W tym tygodniu przyszło im się zmierzyć z RKS Huragan Czeczotka. Goście po dwóch porażkach, przed tygodniem zaznali smaku zwycięstwa. Początek meczu był dość wyrównany, lecz z każdą minutą przewagę na boisku zyskiwał FC Port Żerań. Pierwsza odsłona jednak, niestety nie przyniosła nam bramek. Po zmianie stron, przewagę drużyny gospodarzy, przypieczętował Paweł Zarzeczny, który dostał podanie w środek pola karnego i otworzył wynik. Następna bramka padła 10 minut później. Tym razem Zarzeczny indywidualnie wbiegł w pole karne, dograł do środka do Pawła Litwina, który podwyższył na 2:0. W 40 min, kropkę nad „i” postawił Paweł Gwóźdź, który ustanowił wynik meczu na 3:0. Zwycięstwo to pozwoliło im podtrzymać zwycięską passę i z zaległym meczem, wskoczyć na fotel vice lidera. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.