Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 21:15

W jednym z ostatnich wtorkowych meczów na ostatnim szczeblu rozgrywek ligi biznes doszło do pojedynku między zespołami RKS Huragan Czeczotka oraz Bar ETV Ulubiona. Od początku spotkania już mogliśmy się spodziewać, że pojedynek ten będzie przebiegał pod dyktando tylko jednej z ekip, a dokładniej drużyny gospodarzy. Goście natomiast są jedną z niewielu ekip, która gra do samego końca i zostawia serce na boisku przy tym bardzo dobrze się bawiąc grając w piłkę nożną. Pierwsza połowa padła łupem gospodarzy wynikiem 6:0 dzięki trzech trafień Sioka, a po jednej bramce dołożyli Bogdanowski, Kardaś i Małż. W drugiej połowie swój moment mieli zawodnicy gości, którzy nie dość że strzelili bramkę to mieli kilka szans, których na ich nie szczęście nie wykorzystali. Jedyną bramkę dla Ulubionej strzelił Szostak, lecz i tak gospodarze pokazali swoją siłę i ostatecznie wygrali całe spotkanie wynikiem 9:1.