Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 20:30

W jednym z pierwszych wtorkowych meczów doszlo do pojedynku między zespołami FC Port Żerań oraz Neostands. W to spotkanie świetnie weszli piłkarze po szybkiej bramce bardzo dobrze dysponowanego w tym meczu Bombały z piątej minuty. Goście równie szybko odpowiedzieli po dobrym rajdzie zakończonym bramką Roberta Jarosza. Jeszcze przed przerwą gospodarze po raz drugi w tym spotkaniu wyszli na jednobramkowe prowadzenie dzięki trafieniu Zgorzelskiego. Druga połowa to już popis tylko jednej ekipy, która raz po raz zagrażała bramce swoich rywali. Goście nie mieli zbyt dużo do powiedzenia i mimo że przydarzały im się pojedyncze sytuacje żadna nie była na tyle klarowna. Ostatecznie Port Żerań wygrał ten mecz aż 5:1, a tytuł Mvp tego spotkania padł w ręce Michała Bombały.