Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 21:15

Na zakończenie wtorkowych zmagań, Piłeczka Lobem podejmowała Razem. Gospodarze mają na koncie zwycięstwo i porażkę, zaś goście komplet zwycięstw. Od początku górowali gracze rodem z Białorusi. Już w 7 min, wynik otworzył Artem Khrul. Cztery minuty później podwyższył Mikhail Basovich. Między 13 a 16 min, Razem zdobyli kolejne trzy trafienia autorstwa Khrula i dwukrotnie Arcioma Kijko. Wynik do przerwy brzmiał 0:5. Druga połowa była bardziej wyrównana, lecz mogło to być efektem dużej przewagi z pierwszej połowy. W 22 min stratę zmniejszył Patryk Ciborski. Razem znów zaliczyli serie szybkich czterech bramek, które zdobyli w zaledwie trzy minuty. Pod koniec meczu, PL zdobyła jeszcze dwie bramki, lecz to nie miało większego wpływu na ostateczny wynik, który brzmiał 3:9. Razem z kompletem zwycięstw, przewodzi w ligowej tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.