Kolejka 2 wtorek, 26 wrzesień 2023 godz. 20:30

Mecz pomiędzy drużynami BakerTilly TPA a Neostands był pełen zwrotów akcji i emocji od pierwszego gwizdka sędziego. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy od razu zadali rywalom cios. Już w 2 minucie meczu, Mateusz Skowronski z drużyny BakerTilly TPA znalazł się w odpowiednim miejscu i skierował piłkę do siatki, otwierając wynik na korzyść swojej drużyny. Jednak kontrolę nad meczem szybko przejęli goście. Do przerwy dwukrotnie zdołali pokonać bramkarza drużyny BakerTilly TPA i w ten sposób wyszli na prowadzenie. Ich skuteczność w ataku oraz umiejętności defensywne pozwoliły im zdominować pierwszą połowę spotkania. Po zmianie stron gra była nadal intensywna i wyrównana. Obie drużyny starały się zdobyć bramki i odrobić straty lub utrzymać przewagę. Obie ekipy trafiły do siatki dwukrotnie, co tylko podkreśliło zaciętą rywalizację na boisku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:4 na korzyść drużyny Neostands, która zdołała utrzymać prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.