Kolejka 2 wtorek, 26 wrzesień 2023 godz. 20:30

Mecz pomiędzy zespołami Chłopcy do bicia a FC Port Żerań był dynamicznym widowiskiem pełnym emocji i niezwykle wyrównaną walką na boisku. Przez pierwszą połowę spotkania obie drużyny wykazywały podobną siłę i skuteczność, lecz to goście udowodnili swoją przewagę, strzelając gola w 6 minucie przez Sebastiana Koca. Nie zrażeni tym, Chłopcy do bicia odpowiedzieli szybko, gdyż już w 13 minucie piękny strzał Patryka Kutry pokonał bramkarza FC Port Żerań. Do przerwy wynik był 1:2 dla gości. W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty i szybko udało im się strzelić kolejnego gola, dzięki trafieniu Dubickiego. FC Port Żerań jednak nie zamierzał ustępować i szybko odbił piłkę, by strzelić kolejne trzy gole. Najpierw Zgorzelski w 32 minucie, następnie ten sam zawodnik trafił do siatki w 38 minucie i w końcu kolejne trafienie Zająca z minuty czterdziestej dały pozwolenie na świętowanie zwycięstwa dla gości. Mecz Chłopcy do bicia versus FC Port Żerań był dynamiczną rywalizacją, ale to goście okazali się bardziej skuteczni. Ostateczny wynik to 3:5 dla FC Port Żerań, którzy wykazali się skutecznością i sprytem na boisku. Obie drużyny po meczu spotkały się ze sobą, by pogratulować sobie swoich wyników i przygotować się na kolejne emocjonujące spotkania.