Kolejka 9 czwartek, 23 listopad 2023 godz. 19:45

O 19:45 na boisku „A” rozpoczęło się kolejne spotkanie podczas czwartkowych zmagań. Tym razem Cool Team podejmował Pure Play. Początek meczu był bardzo spokojny. Obie ekipy nie chciały popełnić błędu. Pierwsze trafienie obejrzeliśmy w 10 minucie, gdy Kasjan Kuropatwa umiescil piłkę po strzale z dystansu. Później kontrole przejeli goście i po dwóch szybkich trafieniach objęli prowadzenie. Po zmianie stron Cool Team zaatakował. Najpierw Remigiusz Cichocki zamknął akcje swojego zespołu, chwile później  Kuropatwa dołożył trafienie z karnego. Na 4:2 w 23 minucie. Chwile później kolejne trafienie dołożył Remigiusz Cichocki i mieliśmy 5:2. W 31 minucie Łukasz Przeracki wyskoczył najwyżej z graczy w polu karnym i umiescil piłkę w siatce. Chwile później strzałem za plecy bramkarza przez praktycznie całe boisko umieścił Antoni Starzyński i mieliśmy 5:4. Na 5 minut przed końcem kapitalna akcją indywidualna popisał się Kasjan Kuropatwa. Na końcu wylozyl piłkę do kolegi z drużyny i ten pewnie trafił na 6:4.po szybkiej wymianie ciosów w końcówce spotkanie zakończyło się 7:5.