Kolejka 9 poniedziałek, 20 listopad 2023 godz. 19:45

W pierwszym meczu ligi piątej poniedziałkowego wieczoru doszło do pojedynku między zespołami Aplikacje Krytyczne oraz Kosmasy. Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się na korzyść gospodarzy, którzy już w drugiej minucie za sprawą Sebastiana Wawrzaka objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Na odpowiedź gości czekaliśmy do 9 minuty tego meczu, kiedy to drogę do siatki znalazł Michał Bylica. Więcej w pierwszej części tego meczu się już nie działo, a na bramki czekaliśmy do drugiej odsłony. Tam już w 22 minucie prowadzenie gościom dał Kacper Misztuka. Po tym trafieniu mecz stał się bardzo wyrównany, ale jednak na sam koniec to Aplikacje zdołały bramkę na wagę remisu po trafieniu samobójczym. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2