Kolejka 8 wtorek, 14 listopad 2023 godz. 21:15

Żółte kartki

Do bardzo ciekawego pojedynku doszło na piątym szczeblu rozgrywek we wtorkowy wieczór. Naprzeciw siebie stanęły ekipy, które miały na swoim koncie tylko jedną porażkę, czyli Tornado UA oraz La Masia. Spotkanie to rozpoczęło się bardzo dobrze i szybko dla gości, którzy już w 1 minucie mecz cieszyli się z pierwszego trafienia. Do bramki gospodarzy strzelał Alexey Chudovsky i skutecznym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Na wyrównanie nie czekaliśmy długo, bo już w 6 minucie Mykola Levenets doprowadził do remisu. Tornado zaczęło coraz bardziej przyciskać swojego rywala i tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 co stawiało gości w niezbyt dobrej sytuacji przed drugą częścią tego spotkania. W drugiej połowie przeważała La Masia. Raz po raz zagrażali bramce swoich rywali, lecz na trafienie czekaliśmy dopiero do 30 minuty i trafienia Artsema Masakovskiyego, któremu bardzo pomógł bramkarz myląc się przy interwencji. Więcej już w tym meczu się nie wydarzyło, a mecz zakończył się wynikiem 3:2.