Kolejka 7 wtorek, 07 listopad 2023 godz. 19:45

O 19:45 na boisku „A” wystartowało kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Biznesu. Tym razem Pure Play podejmował ElektorwozniakJuż w pierwszych minutach widać było lekką przewagę przyjezdnych. Przełożyło się to na trafienie z 3 minuty po indywidualnej akcji Yuriiego Radkevycha. Siedem minut później Łukasz Przeradzki zdecydował się na długa piłkę w pole karne. Okazało się to dobrym pomysłem, bo bramkarz źle obliczył tor lotu piłki i tym samym mieliśmy 1:1. Końcówkę pierwszej połowy lepsza mieli przyjezdni dwa szybkie trafienia i na przerwę to oni schodzili z dwubramkową przewaga. Po zmianie stron gra się trochę wyrównała, ale to i tak Elektrowozniak częściej wychodził z groźnymi atakami. Bramkarz gospodarzy bronił jak z nut i wynik na tablicy wyników nadal wskazywał 1:3. W 32 minucie gościom udało się przełamać bramkarza rywali. Andrii Bliashuk pewnie wykorzystał swoją sytuacje i mieliśmy 1:4. W końcówce jedna bramkę dołożyli jeszcze gospodarze j spotkanie zakończyło się 2:4.